Живи, насолоджуйся, досягай...

Опитування
Чи потрібна на цьому сайті електронна бібліотека
Всього відповідей: 317
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
З Новим Роком
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Факультет психологіїСтудентський декан: Цьось Юлія 

Заступник: Шукалович Віта

На факультеті психології діє 5 департаментів:

Студентське життя багатоманітне. Поряд із буденними лекціями, семінарами, самостійною роботою у бібліотеках воно наповнене багатьма неординарними подіями. Самоврядування студентів покликане сприяти забезпеченню проведення таких подій, воно є невід’ємною ланкою навчального та виховного процесу вищої школи в Україні. Факультет психології Волинського національного університету імені Лесі Українки  не є виключенням у цьому відношенні.

На факультеті проводяться культурно-масові, наукові заходи, заходи пов’язані з веденням здорового способу життя та підвищенням фізичної культури студентів.

Однією з головних ланок студентського життя є наукова діяльність. На факультеті психології функціонує наукове товариство аспірантів та студентів, що входить до складу загальноуніверситетського НТАіС. Щорічною стала студентська наукова конференція, в якій беруть участь учасники з інших міст і навіть з закордону.

На факультеті функціонує центр волонтерської діяльності «Довіра», танцювальний колектив «Каприз», створені всі умови для реалізації талантів студентів.

   Життя нашого факультету насичене та яскраве. Цьому сприяє висококваліфікований склад викладачів та активна життєва позиція кожного студента. А студентське самоврядування допомагає розкрити останнім свої таланти та реалізувати себе як особистість.

Наші координати: 

м. Луцьк, вул. Потапова 9 (1-ий поверх)

E-mail:psychological@univer.lutsk.ua